Vadovų paieška yra itin sudėtingas ir atsakingas procesas, todėl jis patikimas tik didžiausią patirtį sukaupusiems People Link specialistams – parneriams ir verslo sektorių vadovams. 

Mes puikiai išmanome šiandienines tendencijas, verslo ypatybes, žinome, kaip vykdyti ir moderuoti tokio tipo paiešką, kad ji būtų sėkminga. Specializuotos paieškos ir atrankos metu yra identifikuojami savo srities lyderiai, kurie gali ne tik valdyti įmonę, bet ir kurti joje didelę pridėtinę vertę bei atverti valdomai kompanijai naujus kelius.

Vadovų paieška, kurią vykdo mūsų specialistai, yra atliekama atsižvelgiant į naujausias vakarų europoje taikomas atrankos tendencijas. Mes tikime, kad pagrindinis aspektas, lemiantis sėkmingą paieškos ir atrankos procesą – tinkamos, išvystytos sistemos pritaikymas. Atliktas tyrimas, kuris apėmė net 500 didžiausių pasaulio įmonių, atskleidė, kad silpna ir ne iki galo išvystyta paieškos ir atrankos sistema lemia iki 40 % neužpildytų įmonės pozicijų. Jeigu tokios tendencijos vyrauja tarptautinėse kompanijose, galima tik spėlioti, koks procentas paaiškėtų išanalizavus mažesnius biudžetus, ir silpnesnes paieškos sistemas turinčias įmones.

People Link siekia, kad kiekviena rengiama vadovų paieška ir atranka būtų nukreipta į pagrindinį tikslą – partnerystę. Čia sužaidžia ne tik emocinis, bet ir kognityvinis veiksnys – kandidatas, kuris atrankos procese sužino ar išmoksta kažko naujo apie jo asmenybės lemiamas karjeros galimybes arba jo situaciją besikeičiančiame darbo rinkos peizaže – net ir negavęs darbo pasiūlymo jausis išlošęs, gavęs naudos.

Vadovų paieška, kaip ir visi su darbuotojų atranka susiję procesai, yra sudėtiniai ir norint, kad būtų pasiektas laimėjimas (surastas tinkamas kandidatas), svarbus įsiklausymas, partnerystė ir sienų neturintis bendradarbiavimas.

Specializuojamės vadovų paieškoje ir atrankoje šioms pozicijoms: 

  • Generaliniai direktoriaus / CEO
  • Vykdantieji direktoriaus / COO
  • C lygio funkciniai vadovai: rinkodaros, pardavimų, strategijos ir darnaus vystymosi, skaitmenizacijos, tiekimo grandinės ir pan.
Klauskite mūsų