JEI IEŠKOTE KOMPETENCIJŲ UŽ LIETUVOS RIBŲ

Jeigu Lietuvos rinka jums per maža ieškomų kompetencijų klausimu arba jums aktuali įmonės tarptautinė plėtra, galime padėti surasti trūkstamas kompetencijas užsienyje. Mūsų surasti darbuotojai darbo sutarties ar laisvai samdomo darbuotojo pagrindu gali dirbti nuotoliniu būdu gyvendami savo šalyje, arba, jeigu toje šalyje turite padalinį – jūsų biure. 

Turime patirties ieškant ir atrenkant įvairių sričių darbuotojus nuo techninių iki vadybinių pozicijų įvairiose Europos šalyse: Didžioji Britanija, Vokietija, Nyderlandai, Belgija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Graikija, Ukraina, Lenkija, Skandinavijos šalys. 


RINKITĖS IŠ JUMS TINKAMIAUSIŲ KANDIDATŲ

Dirbame tik su tomis pozicijomis ir sektoriais, kuriuose specializuojamės ir turime gilų supratimą. Jūsų paiešką vykdys komandos, atsakingos už tam tikrą sektorių, konsultantas, gerai išmanantis to sektoriaus ir pozicijos niuansus bei pozicijos vertinimą. 

Sektoriai, kuriuose specializuojamės: 

Verslo vystymas: pardavimai, rinkodara, komercija, verslo plėtra, klientų aptarnavimas, pirkimai

Finansų ir valdymas: buhalterija, apskaita, finansų valdymas, atitiktis, HR, teisė, administravimas

Technologijos: statyba, gamyba, inžinerija

IT: tinklo inžinieriai, IT sistemų administratoriai, programuotojai, saugumo inžinieriai


SAMDYKITE SU PASITIKĖJIMU IR GARANTIJA

Vertindami kandidatus skiriame daug dėmesio jų rezultatyvumo ir kultūrinio atitikimo įvertinimui bei testuodami lyginame juos su Lietuvos darbuotojų imtimi. Taip pat, kalbėdami ta pačia kalba su Jumis, mes geriau suprantame jūsų mentalitetą, kriterijus, darbo etiką ir lūkesčius, kas mums padeda geriau atitikti Jūsų reikalavimams.

Jei Jūsų darbuotojas dirbs nuotoliu, mes turime įrankius, tokių darbuotojų įvertinimui. Mūsų pačių efektyvumas, pradėjus dirbti nuotoliu, išaugo dvigubai, todėl padėsime ir Jums užtikrinti geresnį naujoko (-ės) įvedimą į organizaciją bei numatyti jo(-s) rezultatyvumą. Pasitikime savo vertinimo metodais, todėl suteikiame garantiją.


Mūsų vykdytų tarptautinių projektų pavyzdžiai: 

  • Gamybos įmonės direktorius Nyderlanduose
  • Pardavimų plėtros vadovas Italijoje
  • Rizikos vadovas Didžiojoje Britanijoje
  • Agile konsultantas Vokietijoje
  • SAP inžinierius Lenkijoje
  • Statybų projektų vadovas Ispanijoje
Klauskite mūsų