People Link atliktas Organizacijos sveikatos tyrimas suteikė išsamų vaizdą apie organizacijos stiprybes bei tobulintas sritis. Tai buvo puikus pradinis taškas siekiant tobulinti organizacijos procesus bei darbuotojų pasitenkinimą/įsitraukimą.

Gintarė Šaučiūnė, Office Manager & HR specialist
Gintarė Šaučiūnė, Office Manager & HR specialist „OPTOMAN“

Su Peoplelink komanda jau bendradarbiaujame ne vienerius metus ir kartu įgyvendinome nemažai reikšmingų komandos plėtros ir stiprinimo projektų. Šioje partnerystėje labiausiai vertinu tai, kad Peoplelink yra ne tik parteriai kasdieninių verslo iššūkių kelyje, bet ir idėjų kupini konsultantai, ruošiantis ateities iššūkiams – visada atviri dalintis įžvalgomis, tyrimais, pasiūlymais. Ačiū jums už tai!

Toma Juciūtė, personalo vadovė
Toma Juciūtė, personalo vadovė „SWECO“

Peoplelink has helped PayRay Bank in hiring more than 35 highly skilled employees, across all the divisions of the Bank. Although operating in a highly difficult and competitive environment, Peoplelink has always demonstrated to be pro-active, skilled and of having a strong knowledge of the market: they always delivered. PayRay is very happy to have chosen Peoplelink as its strategic HR partner and can only wish the brightest of the future to its team and especially to its CEO and founding Partner Jurgita. Ad maiora!

Renato La Fienza, CEO
Renato La Fienza, CEO „PayRay“

LIGHT CONVERSION dėkoja PeopleLink komandai už profesionalumą ir labai specifinių mūsų – lazerių gamintojų –poreikių perpratimą. Esame labai reiklūs ir keliame aukštus standartus –  PeopleLink nesudarė sąlygų abejoti jų profesionalumu. Su PeopleLink bendradarbiaujame ne vienerius metus ir labai džiaugiamės partnerystės rezultatais. Vienas iš išskirtinių PeolpeLink komandos išskirtinumų – greita reakcija į pokyčius. Visa tai padeda LIGHT CONVERSION susidoroti su profesionalų samdos iššūkiais ir prisideda prie kompanijos augimo.

Agnė Lisauskienė, Head of HR
Agnė Lisauskienė, Head of HR „Light Conversion“

Dirbdami kartu džiaugiamės ne tik stiprėjančiomis mūsų komandomis, bet ir partneryste  – santykiu, kuriam kurti PeopleLink komanda skiria dėmesio, pasiruošimu imtis iššūkių kartu su mumis, atvirumu ieškant sprendimų ir sklandžiu procesu.

Rūta Petrulytė, HR Manager
Rūta Petrulytė, HR Manager „Omniva“

Atrankos specialistų reguliari komunikacija, nuolatinis grįžtamasis ryšis, mūsų, kaip klientų, lūkesčių įsiklausymas yra sėkmingo bendradarbiavimo ir puikaus šilto santykio priežastys. Ne kartą įsitikinome aukšta atranką vykdančių konsultantų kompetencija, verslo bei rinkos išmanymu, kas padeda prieš atranką nustatyti optimalaus kandidato profilį bei suprasti mūsų kaip Darbdavio pasiūlymą.

Natalja Kudina, Žmonių ir organizacijos vystymo vadovė
Natalja Kudina, Žmonių ir organizacijos vystymo vadovė „Alma Littera grupė“
Klauskite mūsų