Didžiausią dėmesį kasdieniniame darbe skiriame asmeniniam ir profesiniam augimui ir tokiu būdų įgyvendti mūsų misiją: paruošti stipriausius rinkoje HR konsultantus, turinčius pasaulinio lygio kompetenciją, kurie keltų personalo paslaugų lygį ir reputaciją Lietuvoje per paslaugų kokybę, gerą klientų ir kandidatų patyrimą bei inovacijas.

People Link vertės:

People Link – tai augimas

„People Link“ remiamės nuolatinio tobulėjimo taisykle, tad peoplelinkeriai niekada nesustoja augti. Augimą skatiname įvairiomis kryptimis – tiek ugdant jau turimas profesines kompetencijas, tiek įgyjant naujas. Skatiname kūrybiškumą, iniciatyvumą bei novatoriškumą! „People Link“ kiekvienas komandos narys turi individualų mokymosi krepšelį, kurį gali išnaudoti seminarams, knygoms, kursams ir t.t. Turime ir „People Link“ akademiją, „Learning Wednesday“, kurie padeda mums įgyti naujų bei pakartoti primirštas žinias. Kiekvienas peoplelinkeris taip pat turi ir savo augimo partnerį (-ę) (mentorių), kuris padeda kopime karjeros laiptais.

„People Link“ užauga tikri HR srities lyderiai, tad vienu jų gali tapti ir TU!

People Link – tai žmonės

Kolegos mums – tai ne tik žmonės, su kuriais praleidžiame 8 valandas per parą, bet ir bendraminčiai, draugai, komanda. Tarpusavio ryšys, bendri tikslai, palaikymas yra tai kuo galime pasididžiuoti bei pasidžiaugti. Tvirtai tikime, jog gerovę organizacijoje kuria ne tik profesionalumas, bet ir komandiškumas.

Su mūsų komanda gali susipažinti čia: https://www.peoplelink.lt/apie-mus/komanda/

People Link – tai prasmė

Dirbdamas People Link ne tik padėsi verslams augti ir taip stiprinti Lietuvos ekonomiką bei kandidatams susirasti svajonių darbą, bet ir turėsi galimybę prisidėti prie kitų socialinių ir verslo bendruomenių kūrimo. Esame aktyvūs PVPA, SMART HR nariai, taip pat, dalyvaujam „Go Forward Academy“ , asociacijos „Lyderė” veiklose. Neatlygintinomis paslaugomis prisidedame prie „SOS vaikai kaimas“, „Kino Pavasario: bei kitų socialinių organizacijų augimo. Taigi ir Tu gali tapti jų dalimi ir skatiname savanorišką veiklą. Daugiau apie mūsų tvarumo įsipareigojimus gali rasti čia (hyperlink). Nebijok augti visomis kryptimis! 

People Link – tai laisvė

Džiaugiamės, jog People Link turime laisvę veikti bei rinktis. Šiandien galime didžiuotis galimybe ne tik rinktis darbo grafiką bei krūvį, bet ir vietą, iš kurios atliksime darbus. Peoplelinkeriai dirba iš Ispanijos, Malaizijos bei kitų pasaulio kampelių. Pasitikėjimu grįsta kultūra, leidžia mums puoselėti autonomiją, eksperimentuoti veikloje, kartu išlaikant ir kitas bendras mus vienijančias vertybes.

Jeigu aprašyti apsektai artimi ir tau, galbūt būtent Tu ir esi būsimasis (-oji) peoplelinkeris?

Vertybės

Pastovus tobulėjimas

Pastovus tobulėjimas

Į augimą ir tobulėjimą žiūrime labai rimtai. Kiekvienas Peoplelinker’is nuolat dayvauja People Link Akademijos programoje, turi asmeninį mokymų biudžetą, lanko įvairius vidinius ir išorinius mokymus bei konferencijas, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Visi Peoplelinker’iai turi galimybę iš įmonės lėšų finansuotis magistro, MBA ir kitas studijas

Atvirumas ir pasitikėjimas

Atvirumas ir pasitikėjimas

Daug reflektuojame, dalinamės įžvalgomis ir grįžtamuoju ryšiu vienas kitam, kad dar labiau pagreitintume mūsų augimą.

Partnerystė

Partnerystė

Mūsų komandoje niekada nesijausi vienas, padedame vienas kitam bei prieš klientus ir kandidatus dirbame kaip vienas kumštis.

Atkaklumas

Atkaklumas

Visada siekiame geriausio rezultato, Peoplelink’eriai yra pagarsėję “overachiever’iai”, kurie nepasiduoda ir visada siekia pačio geriausio klientų, kandidatų ir kolegų patyrimo.

Tavo karjeros kelias People Link

  1. Savo karjerą pradėsi kaip talentų paieškos specialistas (-ė): bendrausi su kandidatais, ieškosi jų duomenų bazėse, Linkedin ir bandysi sudominti turimu darbo pasiūlymu;
  2. Po 6 – 12 mėn. tapsi konsultantu (-e): būsi atsakingas (-a) už interviu vedimą su kandidatais, jų vertinimą psichologiniais testais (licencijuosime) ir išsamų asmenybės bei profesinio profilio pristatymą klientui;
  3. 12 – 24 mėn. laikotarpyje tapsi vyresniuoju (-iąja) konsultantu (-e), papildomai atsakingu už bendravimą su klientais bei pirmojo savo augimo partnerio (-ės) (mes nevadiname vieni kitų vadovais ir pavaldiniais) apmokymą ir užauginimą į konsultantus;
  4. Tolesnės galimybės, jei turėsi daugiau ambicijų: komandos vadovo (-ės) rolė, kai auginsi daugiau nei vieną augimo partnerį (-ę) ir mokysiesi vadovavimo žmonėms pagrindų (tam turime specialias lyderystės ugdymo klases); verslo srities vadovo (-ės) rolė, kai būsi atsakingas (-a) už tam tikros grupės vystymą, pardavimus ir komandos auginimą; asocijuoto partnerio (-ės) rolė, partnerio (-ės) rolė.

Šiuo metu ieškome kolegų į šią poziciją

Peoplelinker’ių atsiliepimai

Agnė Junevičiūtė

Field Organization Development (FOD) Executive at Philip Morris International

Prie People Link komandos prisijungiau studijų metais, atlikau čia praktiką ir likau po jos. Ačiū, kad manim patikėjo. Dabar suprantu, kad tai buvo geriausias dalykas, kuris man galėjo nutikti profesinio kelio pradžioje. Patirtis čia man suteikė labai tvirtus ir labai kokybiškus pagrindus, kurie padėjo sėkmingai siekti tolimesnių profesinių tikslų. Įgijau ne tik profesinių žinių bei patirties atrankų srityje, išmokau verslo ir darbo su klientais subtilybių, bet labai džiaugiuosi, kad buvau tarp tokių žmonių ir tokioje aplinkoje, kuri padėjo susifomuoti teisingas vertybes ir požiūrį į darbą apskritai. Nuolatinis tobulėjimas ir Kokybė – du svarbiausi dalykai, kurių reikšmę ir svarba supratau Jurgitos dėka ir kurie, manau, yra mano sėkmės pagrindas iki šiol. Visada gera prisiminti tą patirtį, džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad galėjau patirti, ką reiškia būti “Peoplelinker’e”.

Indrė Kaikarė

Co-Founder and CEO at jobRely

Džiaugiuosi pradėjusi „rekruiterės„ karjerą People Link! Esu laiminga išmokusi naujos profesijos bei geros atmosferos darbe dėka, „užsikabinusi„. Dabar nebeįsivaizduoju, kaip viskas būtų susiklostę, jei ne People Link.

Danas Venclovas

Associate Partner/Head of IT Recruitment @ People Link

Dirbdamas People Link kasdien atrandu du man svarbiausius aspektus darbe – nuolatinį augimą bei skaidrumą. Visada yra galimybė turėti tokių iššūkių, kurie verčia pasistiebti, o taip pat, atvirumu ir skaidrumu grįstą bendradarbiavimą. O ką jau kalbėti apie šauniausius kolegas!

Rimgailė Butkuvienė

Personnel Assessment and Surveys – Business Line Manager at People Link

Mano pažintis su People Link prasidėjo prieš daugiau nei 7 metus ir galiu drąsiai pasakyti, kad per tuos metus niekuomet nebuvo nuobodu. Esu dėkinga kompanijai už augimą skatinančius kolegas, galimybę dirbti su puikiais klientais, įdomiais projektais bei galimybę ugdyti savo įgūdžius ne tik tiesioginėse atsakomybėse, bet ir įvairiose iniciatyvose.

Klauskite mūsų