Didžiausią dėmesį kasdieniniame darbe skiriame asmeniniam ir profesiniam augimui ir tokiu būdų įgyvendti mūsų misiją: paruošti stipriausius rinkoje HR konsultantus, turinčius pasaulinio lygio kompetenciją, kurie keltų personalo paslaugų lygį ir reputaciją Lietuvoje per paslaugų kokybę, gerą klientų ir kandidatų patyrimą bei inovacijas.

People Link privalumai:

Mentorius ir online mokymų programa

  • Gausi aiškų įvedimo, mokymų ir karjeros įmonėje kelią, turėsi mentorių (-ę) ir online mokymų programą, kurie padės sėkmingai įgyti profesiją ir išmokti visų personalo atrankos subtilybių.

Lankstumas

  • Turėsi laisvę rinktis tau patogią darbo vietą ir laiką. Galėsi dirbti viename iš mūsų modernių biurų Vilniuje, Kaune arba tau patogioje vietoje: namuose, nuotoliniu būdu kitoje šalyje ir pan.

Gerovė

  • Tavo gerove rūpinsis People Link darbuotojų gerovės vadovė, turėsi sveikatos draudimą, workation ir mokymų biudžetą bei dalyvausi Learning Wednesdays ir Well-Being Fridays, į kuriuos kviečiame žymiausius pasaulio ir Lietuvos lektorius pristatyti įvairias temas.

Vertybės

Pastovus tobulėjimas

Pastovus tobulėjimas

Į augimą ir tobulėjimą žiūrime labai rimtai. Kiekvienas Peoplelinker’is nuolat dayvauja People Link Akademijos programoje, turi asmeninį mokymų biudžetą, lanko įvairius vidinius ir išorinius mokymus bei konferencijas, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Visi Peoplelinker’iai turi galimybę iš įmonės lėšų finansuotis magistro, MBA ir kitas studijas

Atvirumas ir pasitikėjimas

Atvirumas ir pasitikėjimas

Daug reflektuojame, dalinamės įžvalgomis ir grįžtamuoju ryšiu vienas kitam, kad dar labiau pagreitintume mūsų augimą.

Komandiškas savininkiškumas

Komandiškas savininkiškumas

Nors iš pirmo žvilgsnio šie du žodžiai tarpusavyje nedera, mūsų komandoje niekada nesijausi vienas, padedame vienas kitam bei prieš klientus ir kandidatus dirbame kaip vienas kumštis.

Atkaklumas

Atkaklumas

Visada siekiame geriausio rezultato, Peoplelink’eriai yra pagarsėję “overachiever’iai”, kurie nepasiduoda ir visada siekia pačio geriausio klientų, kandidatų ir kolegų patyrimo.

Jauti, kad šios vertybės artimos ir tau?

Kviečiame kuo greičiau mums parašyti

Tavo karjeros kelias People Link

  1. Savo karjerą pradėsi kaip talentų paieškos specialistas (-ė): bendrausi su kandidatais, ieškosi jų duomenų bazėse, Linkedin ir bandysi sudominti turimu darbo pasiūlymu;
  2. Po 6 – 12 mėn. tapsi konsultantu (-e): būsi atsakingas (-a) už interviu vedimą su kandidatais, jų vertinimą psichologiniais testais (licencijuosime) ir išsamų asmenybės bei profesinio profilio pristatymą klientui;
  3. 12 – 24 mėn. laikotarpyje tapsi vyresniuoju (-iąja) konsultantu (-e), papildomai atsakingu už bendravimą su klientais bei pirmojo savo augimo partnerio (-ės) (mes nevadiname vieni kitų vadovais ir pavaldiniais) apmokymą ir užauginimą į konsultantus;
  4. Tolesnės galimybės, jei turėsi daugiau ambicijų: komandos vadovo (-ės) rolė, kai auginsi daugiau nei vieną augimo partnerį (-ę) ir mokysiesi vadovavimo žmonėms pagrindų (tam turime specialias lyderystės ugdymo klases); verslo srities vadovo (-ės) rolė, kai būsi atsakingas (-a) už tam tikros grupės vystymą, pardavimus ir komandos auginimą; asocijuoto partnerio (-ės) rolė, partnerio (-ės) rolė.

Šiuo metu ieškome kolegų į šią poziciją

Peoplelinker’ių atsiliepimai

Agnė Junevičiūtė

Field Organization Development (FOD) Executive at Philip Morris International

Prie People Link komandos prisijungiau studijų metais, atlikau čia praktiką ir likau po jos. Ačiū, kad manim patikėjo. Dabar suprantu, kad tai buvo geriausias dalykas, kuris man galėjo nutikti profesinio kelio pradžioje. Patirtis čia man suteikė labai tvirtus ir labai kokybiškus pagrindus, kurie padėjo sėkmingai siekti tolimesnių profesinių tikslų. Įgijau ne tik profesinių žinių bei patirties atrankų srityje, išmokau verslo ir darbo su klientais subtilybių, bet labai džiaugiuosi, kad buvau tarp tokių žmonių ir tokioje aplinkoje, kuri padėjo susifomuoti teisingas vertybes ir požiūrį į darbą apskritai. Nuolatinis tobulėjimas ir Kokybė – du svarbiausi dalykai, kurių reikšmę ir svarba supratau Jurgitos dėka ir kurie, manau, yra mano sėkmės pagrindas iki šiol. Visada gera prisiminti tą patirtį, džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad galėjau patirti, ką reiškia būti “Peoplelinker’e”.

Indrė Kaikarė

Co-Founder and CEO at jobRely

Džiaugiuosi pradėjusi „rekruiterės„ karjerą People Link! Esu laiminga išmokusi naujos profesijos bei geros atmosferos darbe dėka, „užsikabinusi„. Dabar nebeįsivaizduoju, kaip viskas būtų susiklostę, jei ne People Link.

Danas Venclovas

Associate Partner/Head of IT Recruitment @ People Link

Dirbdamas People Link kasdien atrandu du man svarbiausius aspektus darbe – nuolatinį augimą bei skaidrumą. Visada yra galimybė turėti tokių iššūkių, kurie verčia pasistiebti, o taip pat, atvirumu ir skaidrumu grįstą bendradarbiavimą. O ką jau kalbėti apie šauniausius kolegas!

Rimgailė Butkuvienė

Personnel Assessment and Surveys – Business Line Manager at People Link

Mano pažintis su People Link prasidėjo prieš daugiau nei 7 metus ir galiu drąsiai pasakyti, kad per tuos metus niekuomet nebuvo nuobodu. Esu dėkinga kompanijai už augimą skatinančius kolegas, galimybę dirbti su puikiais klientais, įdomiais projektais bei galimybę ugdyti savo įgūdžius ne tik tiesioginėse atsakomybėse, bet ir įvairiose iniciatyvose.

Klauskite mūsų