Nesvarbu ar Jums reikia stiprinti komandą dėl pokyčių ar dėl augimo, kreipkitės. Padėsime surasti, įvertinti ir pasamdyti stipriausius rinkos talentus. Skiriame ypač didelį dėmesį Jūsų darbdavio vertės pasiūlymo išgryninimui, atrankoje naudojame tik patikimus bei tyrimais ir duomenimis parengtus metodus. 

Mūsų konsultantai – ne tik atrankų specialistai, bet ir tam tikro verslo sektoriaus ar funkcijos ekpertai. Jau daugiau nei 10 metų dirbame keliose ekpertinėse praktikos grupėse, kas mums padeda efektyviau vykdyti personalo paieškos ir atrankos projektus, geriau pažinti kandidatų lūkesčius ir motyvaciją bei kurti pažinčių ratą.

Ekspertinės sritys

Verslo vystymo atrankos

Verslo vystymo atrankos

Stipriai didėjant kliento patirties ir personalizacijos svarbai tiek pritraukiant, tiek išlaikant klientus, auga ir pardavimų, rinkodaros bei klientų aptarnavimo funkcijų poreikis. Sparti skaitmenizacija, išaugusi produktų ir paslaugų paklausa bei tiekimo grandinės sutrikimai reikalauja iš tiesiogiai su klientais ir jų patirtimi dirbančių specialistų vis stipresnių įgūdžių. Pastarųjų metų tendencija – ženkliai išaugęs skaitmeninės rinkodaros, e-komercijos specialistų bei rinkodaros strategų poreikis. Taip pat ypač didelis dėmesys puikios klientų patirties kūrimui ir išlaikymui.

Finansų ir valdymo atrankos

Finansų ir valdymo atrankos

Finansų, administravimo, HR, teisės ir atitikties srities paieškose turime gilų įdirbį ir santykį su rinkos kandidatais. Žinodami, jog šio sektoriaus darbuotojams išskirtinai svarbus tikslumas ir aiškumas, stengiamės kuo konkrečiau ir aiškiau iškomunikuoti naujoje pozicijoje jiems keliamus tikslus. Tai užtikrina ne tik sklandų atrankos procesą, bet ir Jūsų bei naujo komandos nario tvarią ilgalaikę partnerystę. Klientų pageidavimu, turime galimybę kandidatų kompetencijas patikrinti profesiniais darbo greičio ir tikslumo, protinių gebėjimų bei kitais testais.

Technologinės atrankos

Technologinės atrankos

Technologijų srities atrankas vykdome jau daugiau nei 10 metų. Komandos nariai tikslingai dirbdami su šiuo sektoriumi  puikiai pažįsta rinką, geba nustatyti efektyviausią paieškos strategiją bei kokybiškai konsultuoti tiek verslą, tiek kandidatus apie esamą technologijų darbo rinkos situaciją.

IT atrankos

IT atrankos

IT specialistai retai ieško darbo pasiūlymų skelbimų portaluose. Nepaisant to, jie yra aktyvūs socialiniuose tinkluose bei su IT susijusiuose laisvalaikio veiklose (pvz. konferencijos, mokymai ir pan.). Atsižvelgdami į tai, kandidatų duomenų bazę plečiame nuolat didindami kontaktų ratą aktyviai naudojant socialinius tinklus, lankantis forumuose, dalyvaujant įvairiose konferencijose, renginiuose, parodose, profesiniuose klubuose bei mokymuose.

Aukščiausio lygio vadovų paieška

Aukščiausio lygio vadovų paieška

Vadovų paieška yra itin sudėtingas ir atsakingas procesas, todėl jis patikimas tik didžiausią patirtį sukaupusiems People Link specialistams – parneriams ir verslo sektorių vadovams.

Mes puikiai išmanome šiandienines tendencijas, verslo ypatybes, žinome, kaip vykdyti ir moderuoti tokio tipo paiešką, kad ji būtų sėkminga. Specializuotos paieškos ir atrankos metu yra identifikuojami savo srities lyderiai, kurie gali ne tik valdyti įmonę, bet ir kurti joje didelę pridėtinę vertę bei atverti valdomai kompanijai naujus kelius.

Klauskite mūsų