Nusprendėte keisti darbą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Susiduriate su sunkumais darbo paieškoje ar pirmieji išsiųsti CV neatnešė laukto rezultato?

People Link konsultantai, personalizuotų karjeros konsultacijų metu gali padėti tinkamai pasiruošti naujam karjeros žingsniui bei pasiekti ilgalaikius karjeros tikslus.

People Link personalizuotas karjeros konsultavimo ciklas skirtas:

  • išsigryninti karjeros kelią bei galimybes, taip pat konkrečius žingsnius karjeros tikslų siekimui;
  • išsamiai išanalizuoti Jūsų stiprybes bei rekomendacijas kaip toliau vystyti savo įgūdžius ir įpročius sistemiškai siekiant savo tikslų;
  • gauti konsultacijas ir pagalbą, kuriant reprezentatyvius CV bei Linkedin profilius bei pasiruošti pristatyti save darbo rinkoje paliekant tvirtą įspūdį darbo pokalbio metu.

Siūlome trijų tipų (A, B, C) karjeros paslaugas:

A

Sėkmingos karjeros konsultacija susideda iš trijų susitikimų su konsultantu. Konsultacijų metu ne tik atsakome į Jums rūpimus klausimus apie darbo paiešką, tačiau ir aptariame namų darbus, kurie yra pateikiami prieš kiekvieną susitikimą ir apima šiuos tris žingsnius:

  • ASMENYBĖS POTENCIALO PAŽINIMAS. Prieš konsultaciją Jums bus atsiunčiamas namų darbas, kurį atlikę, geriau suprasite save kaip asmenybę (atliksite asmenybės testą) ir darbuotoją, gausite informacijos, kaip sustiprinti savo profesinį įvaizdį, įvardinsite ir apsibrėšite bent keletą galimų karjeros planų/tikslų.
  • KARJEROS TIKSLŲ ANALIZĖ. Susitikimo metu aptarsime Jūsų pasirinktus karjeros kelius Jūsų atitikimą jiems iš profesinės/asmenybinės pusės bei rinkos galimybes. Konsultantas papasakos, kokios tokio kelio galimybės, atlyginimo rėžiai, ką reikėtų padaryti, kad šiuos tikslus pasiekti.
  • CV BEI LINKEDIN. Konsultacijos metu Jūs būsite supažindintas kaip tikslingai pasirengti gyvenimo aprašymą/Linkedin profilį, save reprezentuoti bei kokius žingsnius žengti norint pasiekti pasirinktą tikslą.

Karjeros konsultacijos kaina (3 val.) – €380 (PVM įskaičiuota)

Registracija į sėkmingos karjeros konsultaciją (spauskite registruotis)

B

Karjeros konsultavimas be asmenybinio potencialo vertinimo (1,5 val.) – €260 (PVM įskaičiuota)

Registracija į sėkmingos karjeros konsultaciją (spauskite registruotis)

C

PlanC uždavinynas karjeros tikslų link, tai galimybė savarankiškai praktikuotis, atliekant įvairias su karjeros pasirinkimais bei geresniu savo bei savo tikslų pažinimu susijusias užduotis. Užduotys padeda prieiti įžvalgų apie karjeros kelio pasirinkimus ir išsigryninti tobulintinas vietas. Esant poreikiui ar kilus klausimams, užduotis galėsite aptarti su karjeros konsultantu.

Paslaugos kaina –  €15 (PVM įskaičiuota).

Registracija prieigai į PlanC užduočių rinkinį

Nemokami karjeros patarimai – Plan C Facebook grupėje (spauskite prisijungti)

Klauskite mūsų