Asmenybės ir protinių gebėjimų testai specialistams

Testai yra sukurti estų įmonės Tripod ir skirti kvalifikuotų specialistų įvertinimui. Testai ypač praverčia atrankose į pozicijas, kuriose reikalaujama sudėtingo informacijos apdorojimo, atlikti nestandartines operacijas ar priimti logiškus sprendimus. Testuojamojo rezultatai pateikiami juos palyginant su bendros populiacijos rezultatais.

Specialistų asmenybės inventoriuje matuojamos penkios esminės savybės (emocinis stabilumas, ekstraversija, sutariamumas, sąmoningumas, atvirumas patirčiai) ir trys kiekvienos skalės subskalės, kurios papildomai iliustruoja rezultatus ir padeda geriau suprasti, kaip žmogaus elgesys ar motyvai galėtų atrodyti praktikoje.

Specialistų protinių gebėjimų skalė matuoja vertbalinius, aritmetinius, erdvinius ir bendruosius protinius gebėjimus.

Prieš atlikdami vertinimą pirmiausią siekiame išsiaiškinti vertinimo tikslą (įdarbinimas, karjeros planavimas ir pan.) ir norimų vertinti žmonių kontaktinę informaciją (vardą, telefono numerį, el. pašto adresą). Susisieksime su jais, susitarsime dėl įvertinimo, kiekvienam dalyviui pateiksime individualią rezultatų interpretaciją ir išsamiai pristatysime rezultatus jums.

Klauskite mūsų