360 grįžtamojo ryšio tyrimas yra labiausiai paplitęs sėkmingų organizacijų vadovų kompetencijos vertinimo metodas (pvz., Fortune 500).

Tyrimo esmė yra gauti grįžtamąjį ryšį iš kolegų, komandos narių, tiesioginio vadovo ir atlikti savo paites įsivertinimą. Tyrimas padeda nustatyti vadovų profesines stiprybes ir tobulėjimo poreikius bei atrasti galimybes ugdyti tobulintinas sritis. Atsiliepimų prašoma dėl įvairių elgsenos ypatybių, susijusių su vadybos kokybe. Apklausa suteikia įžvalgas apie tai, kaip skirtingi žmonės mato vadovą ir kaip tai atitinka paties vadovo bei organizacijos viziją. Tikslas – gauti kuo įvairesnį ir realybę adekvačiai atspindintį grįžtamąjį ryšį.

Tyrimui atlikti, naudojame Tripod 360 laipsnių apklausos metodą (adaptuojame metodą pagal kliento poreikius). Jis gali būti pagrįstas jau esamu kompetencijos modeliu arba principais, apibūdinančiais vadovo elgesį organizacijoje.

Kiekvienas vadovas gaus individualią sesiją, pokalbį su People Link konsultantu, reminatis gauta ataskaita, analizuojant tobulėjimo perspektyvas. 360 laipsnių tyrimo idėja – skatinti vadovų savianalizę ir profesinį augimą remiantis jų rezultatais bei planuoti tobulėjimo kryptis.

Klauskite mūsų