Visi darbdaviai turi savo įvaizdį, formuojantį potencialių darbuotojų apsisprendimą rinktis Jūsų kompaniją ar ne. Tam, kad galėtumėte tinkamai formuoti savo įvaizdį, svarbu turėti Darbdavio vertės pasiūlymą, orientuotą į vidines bei išorines talentų grupes.

Darbdavio vertės pasiūlymas (angl. Employee Value Proposition) – unikalus pasiūlymų, vertybių bei asociacijų apie kompaniją rinkinys, skatinantis potencialų darbuotoją pasirinkti tam tikrą darbdavį.

Šiuo metu darbuotojų rinka – kaip niekada kupina iššūkių ir pokyčių. Norime padėti savo klientams palengvinti darbuotojų pritraukimo procesą ir siūlome paslaugą į kurią sudėjome visas įžvalgas, sukauptas dėka ilgametės praktikos talentų pritraukimo sirtyje.

Paslauga susideda iš keletos dalių:
-People Link komanda yra ištirs Jūsų, kaip darbdavio, įvaizdį bei kartu su rinkodaros specialistais suformuluos žingsnius, kuriais sekdami į savo kompaniją prisitrauksite ryškiausius rinkos talentus.
-Ilgametę patirtį talentų pritraukimo srityje turintys konsultantai išanalizuos Jūsų kandidatų pritraukimo bei atrankos procesą ir padės jį optimizuoti.
-Sėkmingam naujų darbuotojų įvedimui, siūlome peržiūrėti darbuotojų įvedimo procesą patobulintį jį, pritaikant gerąsias organizacijų praktikas.

Klauskite mūsų